برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

گزارش: همه خروجی های احتمالی بارسلونا

اگر انتقال قریب الوقوع ویه تو به بارسلونا را نادیده بگیریم، آبی اناری ها تا همینجا مجبورند سه بازیکن تیم اول خود را به فروش برسانند.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا پس از جذب بازیکنانی چون دنیس سوارز، اومتیتی و دینیه، به نظر می رسید که برای جذب یک مهاجم اقدام کند اما در کمال تعجب، آبی اناری ها چند شب پیش، آندره گومس را به عنوان یک هافبک از والنسیا به خدمت گرفتند.

این پایان کار برای بارسا نیست چرا که این تیم هنوز در پی یافتن یک مهاجم چهارم است تا بتواند ذخیره خوبی برای مسی، نیمار و لوئیس سوارز باشد. برای این منظور، لوسیانو ویه تو(مهاجم آرژانتینی اتلتیکو)، محتمل ترین گزینه به حساب می آید هرچند که بین بارسلونا و اتلتیکو هنوز اختلافاتی مالی بر سر این انتقال وجود دارد.

 

 

اگر ویه تو یا هر مهاجم دیگری به بارسلونا منتقل شود، تعداد بازیکنان تیم اول این باشگاه به ۲۹ نفر خواهد رسید در حالیکه این فهرست در بدترین حالت باید به ۲۵ نفر تقلیل پیدا کند. باید توجه داشت که تیم های بزرگ معمولا لیست نهایی خود را با ۲۳ نفر می بندند. با این حساب بارسلونا مجبور است ۴ تا ۶ بازیکن فعلی تیم اول خود را به فروش برساند تا هم فهرستش را کوتاه کند و هم فیرپلی مالی را زیر پا نگذاشته باشد.

 

 

کریستین تیو و مونتویا به نظر طی همین هفته بصورت رسمی از بارسلونا جدا خواهند شد. تیو در دو سال اخیر بصورت قرضی برای پورتو و فیورنتینا بازی می کرد و مونتویا نیز بصورت قرضی راهی اینتر و بتیس شده بود. مقصد بعدی هر دو نیز والنسیا خواهد بود. این دو در جریان انتقال گومس از والنسیا به بارسلونا راهی تیم مقابل خواهند شد.

 

دو گزینه بعدی فروش آبی اناری ها نیز داگلاس پریرا و آدریانو هستند. داگلاس تابستان ۲۰۱۴ با رقم ۵ میلیون یورو به بارسا پیوست و تبدیل به یکی از بدترین خریدهای تاریخ این باشگاه شد. او بازگشت به فوتبال برزیل و پیوستن به کروزیرو را رد کرده و دوست دارد راهی یک تیم در لالیگا شود تا با تکمیل سه سال حضورش در اسپانیا، برای گرفتن تابعیت اسپانیایی اقدام کند. آدریانو نیز که مورد توجه ساندرلند و لاتزیو قرار داشت، احتمالا به بشیکتاش ترکیه بپیوندد.

 

 

اگر بارسلونا بخواهد روال سنتی خود را ادامه دهد، باید لیست خود را به ۲۳ بازیکن کاهش دهد و برای این منظور، فروش سرجی سامپر، فرمالن و ژرمی متئو نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت. برخی منابع از جمله مارکا حتی از احتمال جدایی آردا توران و کلودیو براوو خبر داده اند.

هنوز بیش از یک ماه تا پایان نقل و انتقالات تابستانی باقیمانده و باید دید در نهایت چه بازیکنانی سعادت بازی در تیمی چون بارسلونا را از دست خواهند داد.

 

دیدگاه کاربران