برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

اختلاف فاحش رونالدو با مسی در راه توپ طلا

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال را باید از حالا برنده توپ طلای سال ۲۰۱۶ بدانیم.

به گزارش نود تی وی، ۱۱ ژانویه ۲۰۱۷ در مراسمی ویژه قرار است برنده توپ طلای سال ۲۰۱۶ معرفی شود و مطابق هر سال، جنگ اصلی بین رونالدو و مسی خواهد بود. این دو بازیکن در ۸ سال گذشته، این عنوان را بین خود تقسیم کرده اند که سهم مسی ۵ و سهم رونالدو نیز ۳ توپ طلا بوده است.

 

 

پس از اینکه مسی سال گذشته این عنوان را تصاحب کرد، بسیاری با توجه به رسیدن رونالدو به ۳۱ سالگی، شانس اینکه  نابغه پرتغالی یک بار دیگر به توپ طلا دست یابد را اندک می دانستند اما با قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ و قهرمانی پرتغال در یورو ۲۰۱۶ که رونالدو در هر دو قهرمانی نقشی تعیین کننده داشت، حالا او شانس اول تصاحب توپ طلای ۲۰۱۶ محسوب می شود.

دو روز پیش برای عنوان مرد سال اروپا نیز رونالدو، بیل و گریزمان به عنوان سه نامزد نهایی معرفی شدند و مسی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

 

در بنگاه های شرط بندی نیز همه چیز بر وفق مراد رونالدو است. شانس برنده شدن رونالدو، ۱٫۴ به ۱، شانس توپ طلای مسی، ۷٫۱ به ۱ و شانس گریزمان نیز ۱۰٫۶ به ۱ پیش بینی شده است. این اختلاف فاحش نشان می دهد که رونالدو تا چه اندازه از رقیب همیشگی خود فاصله گرفته و توپ طلا را در یک قدمی خود می بیند.

 

دیدگاه کاربران