برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

ونگر: از بازنشستگی می ترسم

به گزارش نود تی وی، سرمربی باتجربه آرسنال که در حال حاضر قدیمی ترین مربی فوتبال انگلیس است، در این فصل وارد آخرین سال قرارداد فعلی اش با آرسنال می شود. با توجه به اینکه دورنمای بازنشستگی اش چندان دور نیست، او تایید کرد که بدون فوتبال احساس پوچی خواهد کرد. ونگر به خبرنگاران گفت:” […]

به گزارش نود تی وی، سرمربی باتجربه آرسنال که در حال حاضر قدیمی ترین مربی فوتبال انگلیس است، در این فصل وارد آخرین سال قرارداد فعلی اش با آرسنال می شود. با توجه به اینکه دورنمای بازنشستگی اش چندان دور نیست، او تایید کرد که بدون فوتبال احساس پوچی خواهد کرد.
ونگر به خبرنگاران گفت:” صادقانه بگویم فوتبال تمام زندگی من بوده است و از روز بازنشستگی ام میترسم. هرچقدر بیشتر صبر کنم، بازنشستگی دشوارتر خواهد شد و به این ترتیب ترک این اعتیاد سخت تر  می شود. بعد از بازنشستگی سرآلکس فرگوسن، زمانی که ما برای بازی به  الدترافورد رفتیم، او پیامی برای من فرستاد و از من خواست تا یک نوشیدنی با هم بخوریم.

 

 

 

 

از او پرسیدم دلت برای مربیگری تنگ شده؛ گفت نه اصلا! احساسی او را درک نکردم. یک خلا د زندگی تان به وجود می آید. به ویژه وقتی تمام زندگی تان را به انتظار بازی بعدی سپری کرده باشید و به تلاش کرده باشید که پیروز شوید.”
ونگر که در سال ۱۹۸۱از دنیای بازی خداحافظی کرد، از سال ۱۹۸۴ به مربیگری روی آورد و از سال ۱۹۹۶هدایت آرسنال را برعهده گرفت. او با توپچی ها ۳ بار قهرمان لیگ برتر شده است.

 

دیدگاه کاربران