برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

اشکان دژاگه:

از حركت ژاوي ناراحت شدم! خوشحال مي‌شويم جان‌تري به العربي بيايد

اين حركت او كه افتاد و داور پنالتي گرفت ناراحت شدم. اصلا فكر نمي‌كردم ژاوي اين كار را بكند. با اين حال فوتبال است و بعضي اوقات بايد اين كارها را در فوتبال انجام داد!

 ستاره فوتبال ايران برابر ستاره ليگ ستارگان! اين اتفاقي بود كه در بازي العربي و السد در هفته هفتم ليگ قطر رخ داد و سيداشكان دژآگه، ملي‌پوش ايراني العربي برابر ستاره و كاپيتان سابق بارسلونا يعني ژاوي هرناندز كه اين فصل براي بازي به قطر آمده و در تيم مطرح و متمول السد توپ مي‌زند، قرار گرفت. در اين مسابقه كه با تساوي دو – دو ۲ تيم به پايان رسيد، برخوردي بين اشكان و ژاوي رخ داد كه داور آن را پنالتي اعلام كرد و السد برابر العربي ۱۰ نفره، به تساوي دست يافت. البته دژآگه در گفت‌وگويي اختصاصي كه با روزنامه گل داشت عنوان كرد كه به هيچ عنوان روي ژاوي مرتكب خطا نشده و در واقع براي ژاوي پنالتي گرفته‌اند. دژآگه كه سابقه بازي در ليگ‌برتر انگليس را هم در كارنامه خود دارد، از احتمال پيوستن جان تري كاپيتان چلسي به العربي قطر ابراز خوشحالي كرد اما به اينكه اين انتقال رخ مي‌دهد يا نه، با ديده ترديد نگاه مي‌كند.

اين هفته با السد مساوي كرديد…

بله، متاسفانه در بازي‌اي كه مي‌توانستيم ببريم به تساوي رسيديم. البته ما ۱۰ نفره جلو السد بازي كرديم و همين كار ما را سخت كرد. حيف شد كه نبرديم ولي فوتبال همين است.

گل دوم السد هم كه با پنالتي كه تو روي ژاوي انجام دادي به ثمر رسيد؟‌

من پنالتي نگرفتم بلكه براي ژاوي پنالتي گرفتند! پاي من اصلا به او نخورد و درفيلم‌ها ديديم كه پنالتي براي السد اشتباه گرفته شده اما فوتبال همين است. با اين حال خدا را شكر توانستيم يك امتياز را با ۱۰ نفر بگيريم و اميدوارم در بازي بعد به سه امتياز دست پيدا كنيم.

بازي مقابل ستاره‌اي مثل ژاوي چطور بود؟

هركسي از بازي كردن جلوي ژاوي لذت مي‌برد. من كه اولين‌بار بود بازي مي‌كردم همين حس را داشتم چون ژاوي يك بازيكن عالي است و همه از فوتبال او لذت مي‌برند. ولي از اين حركت او كه افتاد و داور پنالتي گرفت ناراحت شدم. اصلا فكر نمي‌كردم ژاوي اين كار را بكند. با اين حال فوتبال است و بعضي اوقات بايد اين كارها را در فوتبال انجام داد!

بعد از بازي با او صحبت كردي يا نه؟

بله، بعد بازي مشكلي نبود و با هم دست داديم و خيلي خوب بوديم. تيم ما مقابل السد خوب فوتبال بازي كرد و اميدوارم بازهم بتوانيم بازي‌هاي خوبي انجام دهيم.

گويا العربي مي‌خواهد جان‌تري را به خدمت بگيرد. درست است؟

بله اينجا در روزنامه‌ها نوشته بودند كه زولا علاقه‌مند به جذب جان تري است. بايد ببينيم چه مي‌شود.

خوشحال مي‌شوي با او همبازي شوي؟‌

چرا كه نه! معلوم است بودن يك بازيكن مثل جان تري در تيم ما بازيكنان خوشحال مي‌شوند. البته اين حرف‌ها زياد است چون روزنامه‌ها قبل از آن هم نوشته بودند كه ماريو بالوتلي مي‌آيد.

پس از وضعيت العربي رضايت داري؟

بله، تيم ما شرايط خوبي دارد و بازيكنان خوب جا افتاده‌اند و اميدوارم بتوانيم اين روند را ادامه بدهيم.

دیدگاه کاربران