برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

منصوریان و دربی سرنوشت ساز

سرمربی استقلال زیربار دستیار تحمیلی نمی‌رود و همین موضوع جایگاه او را در این تیم متزلزل‌تر کرده است.

به گزارش نود تی وی، سرمربی استقلال زیربار دستیار تحمیلی نمی‌رود و همین موضوع جایگاه او را در این تیم متزلزل‌تر کرده است.
نتایج ضعیف و دور از انتظار تیم فوتبال استقلال تهران در ۴ هفته ابتدایی رقابت‌های لیگ برتر، فشارهای زیادی را متوجه علیرضا منصوریان سرمربی این تیم کرده است.

منصوریان در ۴ بازی ابتدایی تیمش در لیگ برتر نتوانسته هیچ بردی کسب کند و با ۲ امتیاز در رده ۱۵ جدول قرار گرفته است. همین موضوع باعث شده فشارها از همه طرف به سمت سرمربی استقلال باشد.

در همین راستا شنیده می‌شود مسئولان باشگاه استقلال به فکر چاره اندیشی برای وضعیت نابسامان این تیم افتاده‌اند و تقویت کادرفنی و آوردن دستیار برای منصوریان اولین راهکار باشگاه برای تغییر این وضعیت است.

با این وجود منصوریان تاکنون زیربار دستیار تحمیلی از جانب مدیریت باشگاه نرفته است و همین موضوع باعث شده جایگاهش متزلزل‌تر از قبل شود.

به این ترتیب ظاهراً مدیران باشگاه استقلال به منصوریان اولتیماتوم دو هفته‌ای داده‌اند تا نتایج بازی مقابل تراکتورسازی و پرسپولیس تعیین کننده سرنوشت سرمربی استقلال روی نیمکت این تیم باشد.

البته طبق شنیده‌ها، منصوریان هر نتیجه‌ای در بازی با تراکتورسازی بگیرد دربی را هم روی نیمکت استقلال خواهد بود ولی تنها نتیجه‌ای که مدیران استقلال را راضی نگه‌میدارد، برد استقلال در دربی است.

حال باید دید منصوریان از تعطیلات لیگ چه استفاده‌ای می‌کند و می‌تواند استقلال را از این شرایط خارج کند یا باید منتظر تغییرات محتمل زودهنگام در نیمکت این تیم بود.

دیدگاه کاربران