برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

پروژه بازگشت نوری کلید می خورد

کاپیتان پرسپولیس باز می گردد/ حضور مجدد نوری در اردوگاه قرمزها!

کاپیتان پیشین پرسپولیس که فصل را با تیم تازه صعود کرده المسیمیر آغاز کرده بود، خودش را ممنوع‌المصاحبه کرد.

تنها چند روز پیش از ارائه پیشنهاد باشگاه پرسپولیس بود که محمد نوری با المسیمیر – که تازه به لیگ ستارگان قطر صعود کرده و دنبال بستن تیمی قدرتمند بود – قرارداد بست؛ آن هم قراردادی سه ساله. تازه بعد از امضای این قرارداد بود که پرسپولیسی‌ها به یاد کاپیتان افتادند و تصمیم گرفتند قراردادش را تمدید کنند.
تلاش‌هایشان برای فسخ قرارداد نوری با المسیمیر اما نتیجه نداد و پرسپولیس این بازیکن را از دست داد. نوری به قطر رفت و کاپیتان المسیمیر هم شد اما شرایط تیم جدیدش هرگز او را راضی نکرد. به طوری که حتی یک بار گفته بود تنها دلخوشی‌اش در این تیم، گرمکن‌های قرمز است!

اوضاع اما وقتی برای او بدتر شد که المسیمیر همه بازی‌هایش – جز یک بازی را که از حریف مساوی گرفته بود – را باخت و شایعه شد که مدیران این باشگاه تصمیم به اخراج چهار بازیکن خارجی‌شان گرفته‌اند.

اتفاقا شایعه بازگشت نوری به پرسپولیس هم از همان موقع بود که بر سر زبان‌ها افتاد اما این حرف برانکو ایوانکوویچ که «نوری قرارداد دارد و نمی‌توانیم او را به پرسپولیس بیاوریم»، به این شایعه هم پایان داد.

حالا که به تعطیلات نیم‌فصل نزدیک می‌شویم، شایعه‌ها دوباره چو انداخته‌اند که محمد نوری می‌خواهد به پرسپولیس برگردد و منتظر یک پالس مثبت از این باشگاه است.
پرسپولیسی‌ها اما آنقدر با مشکلات داخلی و داوری‌های لیگ و جام حذفی درگیرند که فرصت نشده به بازگرداندن نوری حتی فکر کنند. این در حالی است که نوری هم خودش را ممنوع‌المصاحبه کرده و احتمالا تا روزی که تکلیفش با پرسپولیس مشخص نشود، تماس‌های خبرنگاران را بی‌پاسخ خواهد گذاشت.

دیدگاه کاربران