برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

زیدان: زمان بازگشت رونالدو مشخص نیست

کریستیانو رونالدو که در فینال یورو ۲۰۱۶ مصدوم شده بود فعلا در حال پشت سر گذاشتن مراحل آماده سازی خود است و بازی فردا برابر سوسیداد را از دست خواهد داد.

به گزارش نود تی وی، رئال مادرید فردا در آنوئتا و در دیداری سخت باید به مصاف سوسیداد برود در حالیکه غایبان بزرگی چون په په، ناواس، مودریچ، رونالدو و بنزما دارد.

 

 

 

 

زیدان در نشست خبری این بازی در مورد وضعیت رونالدو و بنزما گفت:” نمی توانم به شما تاریخ مشخصی برای بازگشت رونالدو بگویم. او تمرین با توپ را شروع کرده که این خبر خوبی است. رونالدو دوست دارد هر چه سریع تر به میادین بازگردد و من از روند تمرینات او راضی هستم. وضعیت کریم متفاوت است چون او تازه دویدن را آغاز کرده است. دوست ندارم به او یک بازی میدان بدهم و چند بازی از دستش بدهم. هر زمان که ۱۰۰ درصد آاماده شد، برای ما بازی خواهد کرد.”

 

درخواست به فدراسیون پرتغال برای عدم دعوت از رونالدو در صورت حضور او در بازی هفته دوم مقابل سلتا:” سوال خوبی است ولی واقعیت این است که به این مساله هنوز فکر نکرده ام. فقط روی بازی فردا برابر سوسیداد تمرکز کرده ام و سپس به اندازه کافی وقت برای صحبت با رونالدو خواهم داشت.

مهمتر از هر چیزی حس خود رونالدو است. او می تواند هفته بعد برابر سلتا به میدان برود ولی باید ببینم خواسته خود او چه چیزی است. هفته ای که می آید برای تعیین وضعیت او مهم خواهم بود.”

 

دیدگاه کاربران