برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

بیل: سال ۲۰۱۶ بهترین سال فوتبالی ام هست

گرت بیل، ستاره رئال مادرید مدعی شد که هیچگاه سال ۲۰۱۶ را فراموش نخواهد کرد.

به گزارشنود تی وی، ستاره رئال مادرید در طول سال ۲۰۱۶ موفقیت های زیادی در عرصه ملی و باشگاهی به دست آورد. او موفق شد به همراه تیم ملی ولز به یورو ۲۰۱۶ صعود کند و در یورو نیز با درخشش او و رمزی، ولز توانست تا نیمه نهایی رقابت‌ها بالا بیاید. او در رده ی باشگاهی نیز با رئال برای دومین بار قهرمان چمپیونزلیگ شد و در نهایت توانست در لیست ۳ نفر نهایی بهترین بازیکنان اروپا قرار بگیرد. حال ستاره ولزی مدعی شد که امسال را هیچگاه فراموش نخواهد کرد.

 

 
او گفت:”  قرار گرفتن در بین ۳ نفر نهایی یک افتخار بزرگ است. اینگونه افتخارات با تلاش یک نفره به دست نمی‌آید بلکه آن را مدیون هم تیمی‌هایم هستم،‌هم در تیم ملی و هم در تیم باشگاهی. آنها هم بخشی از این افتخار هستند. بردن چمپیونزلیگ با رئال مادرید بهترین اتفاق فصل گذشته من بود. فصلی طولانی برای ما بود ولی سخت جنگیدیم  و به آنچه می‌خواستیم رسیدیم. برای من فصل بسیار خوبی بود،‌هم با باشگاه و هم با تیم ملی که یورو را سپری کردیم و هیچگاه امسال را فراموش نخواهم کرد.”
بیل درباره قرار گرفتن در جمع ۳ بازیکن برتر اروپا گفت:” گرفتن این عنوان فوق‌العاده خواهد بود ولی دوست دارم روی دستاوردهایم برای تیم تمرکز کنم. اگر این عنوان را ببرم فوق‌العاده است ولی تیم برایم اولویت دارد.”

 

دیدگاه کاربران