برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

لام همانند مالدینی می تواند تا ۳۹ سالگی بازی کند؛ شانس بازی کیمیش از آلونسو بیشتر است

بایرن مونیخ روز جمعه اولین دیدار خود در فصل جدید بوندس لیگا را برگزار خواهد کرد.

به گزارش نود تی وی،دیدار افتتحایه فصل ۲۰۱۶/۱۷ روز جمعه بین تیم های بایرن مونیخ و ودربرمن در ورزشگاه آلیانز آرنا مونیخ برگزار خواهد شد. کارلو آنچلوتی سرمربی بایرن مونیخ روز چهارشنبه در یک مصاحبه اختصاصی با کانال Sport ۱ آلمان انجام داد و به سئوالات مختلف جواب داد.

اولین هفته حضور در مونیخ

“حس خوبی در مونیخ دارم، شهر زیبایی است. مردم احترام زیادی برای من قائلند. من خوشحالم چون در باشگاه بایرن مونیخ کار می کنم، باشگاه بسیار خوبی است و یکی از مهم ترین باشگاه های اروپا محسوب می شود. تیم بسیار خوبی در اختیار دارم، و امیدوارم امسال همه چیز خوب پیش برود.”
بازی افتتحایه مقابل وردربرمن

“از شروع فصل جدید بسیار خوشحالیم. برای اولین بازی مقابل برمن آماده ایم. تیم در یک ماه اخیر تمرینات خوبی پشت سر گذاشته است و می توانیم شروع خوبی در رقابت ها داشته باشیم.”
برگشت به فوتبال پس از یک سال

“فکر نمی کنم این موضوع مشکل ساز باشد، چون من عاشق فوتبال هستم. فوتبال برای من یک سرگرمی است. می دانم اینکه باید تیم را برای بازی هایی به فاصله ۳ روز از یکدیگر آماده کنی چقدر به سرمربی فشار وارد می کند. اما با این وجود باز هم سرگرم کننده است.”
بحث در مورد درگیری های ریبری

“مردم در حال حاضر درباره ریبری اندکی مبالغه می کنند. شاید او در بازی مقابل دورتموند زمانی که آرنج خود را بالا آورد و روی سر حریف نگه داشت اشتباه کرده باشد، اما در بازی جام حذفی مقابل کارل زایتس ینا اتفاقی رخ نداد. ریبری اکنون باید این مسئله را از یاد ببرد. او خوب تمرین می کند و آماده شروع فصل جدید است.
درباره کیمیش و آلونسو

” امروز من نمی توانم بگویم کدام بازیکن بیشتر بازی خواهد کرد. من به طور دقیق نمی توانم بگویم کدام ۱۱ بازیکن فیکس خواهند بود و کدام ۱۱ بازیکن ذخیره. کیمیش شانس بالایی برای بازی کردن دارد. او بازیکنی جوان اما مهم برای ماست، چون توانایی بازی در چندین پست را دارد. آلونسو هم بازیکن مهمی برای ماست، اما در پست او بازیکنان دیگر هم می توانند بازی کنند. کیمیش، ویدال و تیاگو هم می توانن در پست ۶ (پست آلونسو) بازی کنند. آلونسو به خوبی بازی را می خواند، او یک استراتژیست است.”
خداحافظی لام در ۲۰۱۸

“مالدینی در سن ۳۹ سالگی دوباره قهرمان اروپا شد در حالی که مصدومیت زانو و مشکلاتی دیگر داشت. لام هیچ یک از مشکلات را ندارد، او آماده ست، بسیار خوب تمرین می کند، او همیشه اولین بازیکن است که به تمرین می آید و آخرین نفر خارج می شود. معتقدم که او تا ۳۹ سالگی می تواند بازی کند.”

دیدگاه کاربران