برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

زیدان: خامس در رئال مادرید می ماند

به دنبال تابستانی پر سر و صدا در مورد آینده نامعلوم خامس رودریگز در رئال مادرید، زیدان تأیید کرد که ستاره کلمبیایی در این تیم خواهد ماند.

به گزارش نود تی وی، در جریان پیروزی ۲-۱ رئال مادرید مقابل سلتاویگو در هفته دوم رقابت های لالیگا، هامس رودریگز در نیمه دوم به جای لوکا مودریچ وارد میدان شد. به گزارش Marca، زیدان در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

او به نظر من خوب بود و خوب بودن در چنین دیداری آسان نیست. او شانس گلزنی هم داشت. من چیز های خوبی از هامس دیدم و همانطور که شما گفتید، بله او می ماند.
بیدار باش در نیمه دوم؛ لوکاس و هامس بازی را عوض کردند:

هر دوی آنها کمی بازی را برای ما بهتر کردند. تعویض ها برای همین کار هستند، تا تیم را بهتر کنند. بازیکنان در لحظات رو به پایان بهتر شدند و این چیزی است که اهمیت دارد.

تیم بدون ایده و فاقد ریتم:

ما ندرخشیدیم، این درست است و همیشه ممکن است در بعضی بازی ها آنطور که می خواهیم بازی نکنیم. این بخشی از کاری است که انجام می دهیم. می توانیم بهتر شویم اما از نحوه عملکرد تیم در ابتدای فصل راضی هستم. ما در هر دو دیدار خود و همچنین سوپرکاپ اروپا پیروز شده ایم. حالا استراحت خواهیم کرد، هرچند بازی های ملی هم در راه است.
خط دفاعی:

گرمای هوا روی هر دو تیم اثر گذاشته بود. بازی سختی مقابل تیمی که بیش از حد انتظار پیچیده بود، داشتیم – به خصوص در خط حمله. همیشه نمی توانیم به راحتی پیروز شویم. بازی آسان وجود ندارد. از این سه امتیاز و نگرش بازیکنان خوشحالم.
موراتا و وضعیت او:

او خیلی خوب بازی کرد، و عملکرد کاملی داشت. او یک گل به ثمر رساند و می توانست گل دیگری هم به ثمر برساند؛ از او راضی هستم. ماریانو را به بازی آوردم تا تیم کمی تازه نفس شود، چون او می توانست به ما در دفاع بیشتر کمک کند و می توانستیم از سرعت او استفاده کنیم.
سلتاویگو:

خیلی وقت است که آنها می دانند چطور بازی کنند، آنها می دانستند که چطور جلوی مارسلو و کارواخال را ببندند.
تعویض مودریچ:

کروس و مودریچ خیلی مهم هستند. آنها خیلی خوب پرس کردند و وظایف دفاعی خود را به طور کامل اجرا کردند. او از لحاظ جسمانی خسته شده بود و ما به کمی نیروی تازه نیاز داشتیم. او خوب به نظر می رسید، فرصت هایی برای ما ایجاد کرد اما در مقایسه با سایر بازیکنان کمی سرعت خود را از دست داده بود.
وی در مورد اولین پیروزی خانگی تیمش در فصل جدید نیز گفت:

می خواستم که تا پایان به خود باور داشته باشیم و این کار را کردیم. تعویض هایی که انجام دادیم چیز هایی به تیم اضافه کردند.

دیدگاه کاربران