برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

آگوئرو: من به رقابت با ایبراهیموویچ فکر نمی کنم؛ سبک گواردیولا برای من فوق العاده است

سرخیو آگوئرو می گوید که رقابت با زلاتان ایبراهیموویچ بر سر برنده شدن کفش طلای لیگ برتر جزو اهداف او نیست.

به گزارش نود تی وی،ایبراهیموویچ در سه بازی خود برای منچستر یونایتد ۳ گل به ثمر رسانده است و آگوئرو نیز با یک بازی کمتر در حال حاضر همین تعداد گل را دارد. مهاجم آرژانتینی در این رابطه گفت:

هم من و هم ایبراهیموویچ فصل را در فرم فوق العاده ای شروع کرده ایم، و هر دو گلزنی می کنیم. اما من به رقابت کردن با او فکر نمی کنم. من با خودم رقابت می کنم. سعی می کنم نسبت به فصل گذشته ام بهتر عمل کنم. اگر بتوانم مثل فصل های قبل عمل کنم، به عنوان بازیکن به رشد کردن ادامه خواهم داد. این هدف من است و می خواهم به عنوان یک تیم هم بهتر شویم. همیشه هدف من بهتر شدن نسبت به سال قبل است.

هدف من اینجا در منچستر سیتی این است که عناوین قهرمانی را فتح کنیم. هدف اصلی در این زمینه، ارائه عملکردی خوب در لیگ قهرمانان اروپا است و بعد از آن لیگ برتر و سایر جام ها قرار دارند. مسلماً منچستر یونایتد ترکیب خود را خیلی تقویت کرده است، اما در لیگ برتر سرنوشت هیچ چیز در آغاز فصل مشخص نمی شود. از ماه ژانویه یا فوریه می توان در این مورد نظر داد، زمانی که می دانیم چه کسی مدعی عنوان قهرمانی است.
آگوئرو معتقد است که می تواند تحت بازی پر فشار گواردیولا رشد کند:

برای من روی کار آمدن گواردیولا فوق العاده است، چون با سبک بازی او من موقعیت های گلزنی بیشتری خواهم داشت و امیدوارم که بتوانیم در بازی های بیشتری پیروز شویم. من همیشه به سبک بازی همه مربیان احترام می گذارم. سعی می کنم هر چه سریع تر خود را با آنچه که مربی می خواهد هماهنگ کنم. پپ یک سبک بازی آورده که همواره از آن استفاده می کند. ما باید هر چه زودتر به آن عادت کنیم و من از مفاهیم جدیدی که او به ما آموزش می دهد، لذت می برم. باید به همین ترتیب به کار خود ادامه دهیم.
سیتی امروز در ورزشگاه اتحاد میزبان تیم وستهم خواهد بود.

دیدگاه کاربران