برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

کارینیو: ایران شانس اول گروه است

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر اعلام کرد تیمش برای موفقیت به تهران آمده است.نشست مطبوعاتی او ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران آغاز شد.

به گزارش نود تی وی، خوزه دانیل کارنو که قبل ز کی روش روی صندلی کنفرانس نشسته بود، به سئوالات خبرنگاران ایرانی وقطری پاسخ داد:

ایران شانس اول صعود است

فردا اولین بازی مقدماتی شروع خواهد شد. بازی اول با ایران است که صدرنشین رنکینگ آسیا است. وقت خوبی برای آنالیز ایران داشتیم. آمادگی کافی داریم و می دانیم ایران شانس اول صعود است. تلاش می کنیم تا در بازی فردا نتیجه خوبی بگیریم.

دلیل استفاده از بازیکنان خارجی

من درباره پاسخگویی به بازی فردا اینجا هستم. البته نمی دانم تا جام جهانی در قطر خواهم بود یا نه،اما فیفا قوانینی دارد که همه کشورها از آن استفاده می کنند. مثلا کشورهایی مانند فرانسه و آلمان که از بازیکنان خارجی استفاده کردند .ما هم برای رسیدن به هدف نهایی از این بازیکنان خارجی استفاده می کنیم.

سختی بازی در آزادی را می‌دانیم

می دانیم کجا آمدیم و می خواهیم چه کنیم. ما در ورزشگاه آزادی به میدان می رویم که کارمان سخت است. هواداران ایرانی را می شناسیم و می دانیم ایران در حضور هوادارانش تهاجمی بازی می کند. بازی نود دقیقه است و هیچ تیمی قبل از بازی برنده نخواهد بود. ایران از نظر قدرت مشخص است شانس اول صعود به جام جهانی است اما تلاش می کنیم. آمادگی کامل برای بازی فردا خواهیم داشت.

آمادگی بعد از اردوی سوئیس

بعد از اردویی که در سوئد داشتیم، به مرحله ای رسیدیم که آمادگی مطلوبی داریم. به صددرصد آمادگی رسیده ایم و می خواهیم بازی خوبی مقابل ایران انجام دهیم.

بازیکنان ایرانی را می‌شناسم

بازیکنان ایرانی شخصیت بالایی دارند و من با اشکان دژاگه کار کردم. حالا با شخصیت بازیکنان ایرانی آشنا هستم. با این حال بررسی اصلی ما بالاتر از این است که یکی، دو بازیکن را بشناسیم. روش بازی ها متفاوت است. ایران هم نقاط ضعف و قوت دارد و فردا باید روی نقاط ضعف ایران فشار بیاوریم و قدرت مان را نشان خواهیم داد.

دیدگاه کاربران