برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

عبداللهی: استقلال مدعی قهرمانی است

سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم مدعی قهرمانی است و خیلی زود به بالای جدول خواهد رسید.

به گزارش نود تی وی، نصرالله عبداللهی با اشاره به وضعیت استقلال بعد از پیروزی مقابل ذوب‌آهن گفت: قبل از رفتن به تعطیلات نتیجه خوبی گرفتیم و خوشبختانه شرایط بهتری پیدا کردیم. من قبلاً هم گفته بودم که این تیم استقلال نیاز به زمان دارد، چون درصد زیادی از ترکیب یازده نفره تیم نسبت به فصل گذشته تغییر کرده و بازیکنان باید به هماهنگی و انسجام بیشتری برسند.

وی در ادامه در مورد اینکه کدام تیم‌ها اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی هستند، گفت: پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی، استقلال خوزستان و نفت تهران می‌توانند مدعی باشند. البته باید استقلال تهران را هم به فهرست مدعیان اضافه کنم. مطمئن باشید که تیم ما در این فصل مدعی قهرمانی است. این درست است که الان جایگاه چندان خوبی نداریم، ولی استقلال خیلی زود به بالای جدول می‌رسد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اتفاقات چند روز پیش و موضوع اختلاف جهانیان، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با افتخاری، مدیرعامل این باشگاه گفت: من در جریان این موضوع نیستم و نمی‌دانم چه مسائلی رخ داده است. ما با افتخاری در تماس هستیم و این مسائلی که عنوان شده است به تصمیمات کلان مدیریتی مربوط می‌شود. هر وقت هم قرار است تصمیمی گرفته شده یا حرفی زده شود ما از طریق مدیرعامل باشگاه در جریان مسائل قرار می‌گیریم.

دیدگاه کاربران