برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

آخرین خبرها از توافق قلعه نویی با تراکتورسازی

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال، برای هدایت تیم تراکتورسازی به توافق رسید.

در حالی که قراداد تونی اولیویرا با باشگاه تراکتورسازی عصر روز سه شنبه فسخ شد، امیر قلعه نویی به عنوان گزینه مورد نظر اعضای هیات مدیره شامگاه سه شنبه راهی تبریز شد و مورد استقبال برخی چهره های ورزشی و مسئولان باشگاه قرار گرفت.

قرار است قلعه نویی صبح امروز مذاکرات نهایی را با مسئولان باشگاه تراکتورسازی انجام دهد و تا ساعت ۱۰ صبح رسماً به عنوان سرمربی تراکتورسازی انتخاب شود و قراردادش با این تیم را امضا کند.

مراسم معارفه قلعه نویی در زمین سی و یک عاشورای تبریز برگزار خواهد شد. این ورزشگاه جزو مناطق نظامی به حساب می آید و هواداران اجازه ورود به این زمین را نخواهند داشت. وی بعد از ظهر در تمرینات شرکت خواهد کرد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در شرایطی راهی تبریز شده است که این تیم باید دو دیدار در لیگ برتر و جام حذفی با استقلال آن هم در ظرف ۱۰ روز داشته باشد. شاید به همین خاطر است که مسئولان تراکتورسازی و خود قلعه نویی اصرار داشتند کارشان را زودتر آغاز کنند تا قلعه نویی بتواند برابر تیم سابقش قرار بگیرد.

این برای دومین بار است که قلعه نویی هدایت تراکتورسازی را برعهده خواهد گرفت. قلعه نویی در حالی راهی تبریز شده است که پس از پایان فعالیت اولش در تراکتورسازی درگیری های لفظی را با برخی مسئولان و هواداران این تیم داشت و رابطه اش با آنها تیره شد.

دیدگاه کاربران