برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

صحنه وحشتناک از ماشین ملی پوش کشتی پس از گلوله باران /عکس

افراد مسلح دوشنبه شب به ماشین کشتی گیر ملی پوش ایران حمله کردند.

اخبار واصله حکایت ازآن دارد که افراد ناشناسی روز دوشنبه (دیروز) در خیابان رستمی شهرستان صحنه ۷ گلوله به سمت فریدون قنبری شلیک کردند که باعث جراحت شدید او شد.

این قهرمان سابق کشتی ایران بلافاصله توسط افراد حاضر در صحنه به بیمارستان منتقل و مورد مداوا قرار گرفت. قنبری درحال حاضر در بیمارستان بستری شده و براساس گزارش‌ها بیشترین آسیب به فک او وارد شده است.

گفته می شود دلیل این حمله با سلاح گرم به درگیری فیزیکی چندی قبل این کشتی گیر کرمانشاهی برمی گردد که مهاجمان به قصد تلافی به سوی او شلیک کرده اند.

فرزاد پورنظری رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان کرمانشاه در مورد فرد یا افراد درگیر در این درگیری مسلحانه گفت: «تیمی از مرکز استان برای بررسی حادثه به شهر صحنه اعزام شده است که به‌دنبال دستگیری تیرانداز یا تیراندازان براساس جستجوی سرنخ‌های موجود هستند.»

گفتنی است فریدون قنبری یکی از مستعد ترین کشتی گیران دوران خودش بود که اگر خودش را حفظ می کرد و اسیر حاشیه نمی شد می توانست در رده بزرگسالان جهان هم به مدال برسد اما بی توجهی و اهمال باعث شد این قهرمان در عنفوان جوانی و پس از چند مرتبه محرومیت برای همیشه از دنیای کشتی خداحافظی کند.

دیدگاه کاربران