برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

کدام لژیونرها به ایران باز می گردند؟

ژانویه فوتبال قطر احتمالا برای بازیکنان ایرانی شاغل در این کشور پرماجرا خواهد بود.

در شرایطی که احتمال جدایی آندرانیک تیموریان از تیم ام صلال کاملا جدی است، این احتمال وجود دارد که محمد نوری و مسعود شجاعی نیز این فصل از قطر به ایران بازگردند. این ۳ به دلایل مختلف ممکن است به لیگ ایران اضافه شوند و فضای لیگ ایران را پرهیجان تر کنند اما پیش بینی ها درباره بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ قطر چیست؟

آندو تیموریان؛ زور سرمربی به باشگاه می چربد؟

این روزها در رسانه های قطری نیز صحبت از جدایی این بازیکن است، همانطور که در روزهای قبل نیز عنوان کرده بودیم آندو در شرایطی قبل از آغاز لیگ ستارگان قطر به جمع ام صلالی ها اضافه شد که درخواست و حمایت بولنت، سرمربی ترک این تیم را پشت سر خود نداشت و با توجه به شرایط قراردادی که داشت مدیریت را تنها خواهان خود می دید. آندو در ۱۰ بازی برای ام صلال به میدان رفته است و در این مدت ۴ کارت زرد دریافت کرده است.

این روزها و با توجه به اینکه ام صلال در رده ششم جدول رده بندی قرار دارند و امیدوار هستند تا در بین تیم های بالای جدول، جایی را برای خود دست و پا کنند به همین دلیل احتمالا در نیم فصل لیگ ستارگان قطر دستی به سر روی تیم می کشند تا اضافه کردن چند بازیکن به مدعی شدن تیم شان کمک کنند.

محمد نوری؛ نارضایتی کاپیتان از هفته دوم

کاپیتان سابق پرسپولیسی ها و فعلی مسیمیر قطر، از هفته دوم لیگ ستارگان قطر فهمید که این تیم قدرتی برای باقی ماندن در بین تیم های لیگ ستارگان ندارد، وی از همان زمان عنوان کرد نسبت به ترک این تیم بی میل نیست و احتمالا مدیران پرسپولیس (که شاید مقصد بعدی این بازیکن باشد) باید برای مذاکره با مدیران مسیمیر دست به کار شوند.

در طرف دیگر مدیران این تیم قطری هم که احتمالا می دهند نتوانند در لیگ باقی بمانند بدشان نمی آید تا با جدایی کاپیتان شان موافقت کنند و حداقل از هزینه های بیشتر این تیم جلوگیری کنند. آنها در ۱۱ بازی خود در لیگ ستارگان قطر تنها ۴ امتیاز گرفتند و در قعر جدول جاخوش کرده اند. نوری در هر ۱۱ بازی مسیمیر در زمین حضور داشته و دو بار نیز از داور بازی کارت زرد دریافت کرده است.

مسعود شجاعی؛ از عوارض قرارداد در روزهای آخر

شجاعی که در آخرین روزهای نقل و انتقالات به الغرافه پیوست (که شاید به همین دلیل نتوانسته قراردادی که مدنظر خود است را ببندد) تاکنون نتوانسته از حضور در این تیم رضایت کافی داشته باشد، وی که در ۱۱ بازی تیمش به میدان رفته اما در ۸ بازی بازیکن ثابت بوده است، تنها یک گل برای تیمش به ثمر رسانده و ۲ بار نیز کارت زرد دریافت کرده است. شجاعی چند تیم را نیز از لیگ ایران خواهان خود می داند و بدش نمی آید تا بتواند از جمع بازیکنان الغرافه جدا شود. الغرافه در حال حاضر با کسب ۱۴ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار دارند.

پژمان منتظری؛ مدافع ملی پوش در حاشیه امنیت

پژمان که در این فصل از ام صلال جدا شد و به الاهلی پیوست و به گونه ای می توان گفت جانشین دیگر مدافع ملی پوش ایران یعنی سیدجلال حسینی در این تیم شده است، اگر مصدوم نباشد از مهره های ثابت زلاتکو کرانچار است و در بازی های برای این تیم به میدان رفته است و احتملا فعلا دور شدن از این تیم را ندارد. الاهلی با دو بازیکن ایران خود اکنون با ۱۴ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد. پژمان در ۹ بازی برای تیمش به میدان رفته است و دو بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده است، او دو بار نیز توسط داور مسابقه جریمه شده است.

مجتبی جباری؛ گارانتی تا دو سال آینده

جباری هم مانند هم تیمی خود این روزها وضعیت امنی در تیم الاهلی دارد، وی که از مهره های ثابت کرانچار است اخیرا در مصاحبه ای با مطبوعات قطری عنوان کرده دوست دارد حداقل تا دو سال آینده در قطر بازی کند. این صحبت در حالی بیان شده که سرمریی استقلالی ها اخیرا عنوان کرده جباری هر زمانی که بخواهد برگردد استقلال خانه اوست. جباری که سومین سال پیاپی حضور خود در این تیم را می گذراند در ۱۰ بازی به میدان رفته و دو بار نیز اقدام به گل زنی کرده است.

اشکان دژاگه؛ بازیکن گران قیمت از جایش تکان نمی خورد

اشکان که دو فصل پیش با قراردادی نجومی به جمع قطری ها پیوست این روزها در تیمش شرایط خوبی دارد و از مهره های کلیدی العربی به شمار می رود. وضعیت او نیز مانند دو لژیونر بالا تغییری نخواهد داشت چرا که العربی تصمیم دارد با استفاده از این بازیکن و نیروهای خوب خود به جمع سه تیم برتر راه پیدا کند. آنها اکنون با کسب ۲۰ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارند. اشکان در هر ۱۱ بازی العربی به میدان رفته و دو بار نیز با کارت زرد داور روبرو شده است، البته این بازیکن در یک بازی نیز اخراج شد، کارت قرمزی که بعدا بخشیده شد.

دیدگاه کاربران