برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

افت عجیب لیونل مسی نسبت به فصل گذشته

لئو مسی فصل عجیبی را در حال سپری کردن است؛ فصلی که از لحاظ آمار گلزنی شرایط سابق را نداشته و در بارسا زیر سایه نیمار نیز قرار گرفته است.

به گزارش نود تی وی، ۲۶ سپتامبر و در بازی مقابل لاس پالماس بود که مسی دچار مصدومیت شد و نزدیک به دو ماه از میادین به دور ماند. همین وقفه سبب شد تا نیمار و سوارز در غیاب او شکوفا شده و نگاه ها را بیش از گذشته به سمت خود جلب کنند. حتی بازگشت مسی نیز نتوانسته از میزان این توجهات به نیمار و سوارز کم کند.

مسی تا بدینجای فصل، ۶۱۴ دقیقه در لالیگا برای بارسلونا بازی کرده و ۴ گل( یک گل به اتلتیکو، دو گل به لوانته و یک گل به سوسیداد) زده است؛ متوسط هر ۱۵۶ دقیقه یک گل که برای این فوق ستاره آرژانتینی آمار خوبی محسوب نمی شود.

او فصل گذشته در چنین مقطعی در ۱۴ بازی ۱۳ گل زده بود. مسی فصل گذشته ۳۸ بازی در لالیگا برای بارسا انجام داد و در ۳۳۷۴ دقیقه حضورش در میادین، ۴۳ گل نیز به ثمر رساند که متوسط هر ۷۶ دقیقه یک گل بود. در بارسلونا بر این امیدند که مسی تا پیش از جام جهانی باشگاه ها به فرم سابق خود بازگردد. دو بازی بعدی بارسا برابر لورکوزن و لاکرونیا، می تواند میدان خوبی برای بازگشت این فوق ستاره به روزهای اوج باشد.

دیدگاه کاربران